Coșul este gol.

Nici-un autovehicul nu se află in garaj.

Nici-un accesoriu nu se află la favorit.

  • Romania flagAi nevoie de ajutor?Contacteaza-ne la:
  • Ukraine flagПотрібна допомога?Зв’яжіться з нами:
  • +40 317 133 333

Departamente

management

Dan Şerbănescu

Dan Şerbănescu

Director Sucursală

+40 317 133333

dan.serbanescu@autoklass.ro

Viorel Nedelcu

Viorel Nedelcu

Director Servicii Post Vanzare

+40 317 133333

viorel.nedelcu@autoklass.ro

Andrei Pârvan

Andrei Pârvan

Coordonator vanzari autoturisme

+40 317 133333

andrei.parvan@autoklass.ro

service

Leon Dobre

Leon Dobre

Sef Atelier Autoutilitare

+40 724 515042

leon.dobre@autoklass.ro

Liviu Maghiniţă

Liviu Maghiniţă

Sef Atelier Autoturisme

+40 721 211796

liviu.manghinita@autoklass.ro

Romy Radulescu

Romy Radulescu

Consilier Service Autoutilitare

+40 731 495020

romy.radulescu@autoklass.ro

Silviu Galan

Silviu Galan

Consilier Service Autoturisme

+40 735 601100

silviu.galan@autoklass.ro

Steluta Cazan

Steluta Cazan

Sef Atelier Tinichigerie-Vopsitorie

+40 728 334400

steluta.cazan@autoklass.ro

Traian Postu

Traian Postu

Consilier Service Tinichigerie-Vopsitorie

+40 727 811496

traian.postu@autoklass.ro

vanzari autoturisme noi

TUDOR ALEXANDRU

TUDOR ALEXANDRU

Consultant vanzari autoturisme

0731497029

alexandru.tudor@autoklass.ro

Stefan Turuc

Stefan Turuc

Coordonator Vânzări Autovehicule Noi

+40 317 133333

stefan.turuc@autoklass.ro

Alexandru Birladeanu

Alexandru Birladeanu

Consultant vanzari Honda

0733886033

alexandru,birladeanu@autoklass.ro

Calin Corneliu

Calin Corneliu

Consultant Vânzări Autoturisme

+40 732 713481

corneliu.calin@autoklass.ro

Florin Tusluc

Florin Tusluc

Consultant vanzari autoturisme

+40 726 75 8397

florin.tusluc@autoklass.ro

Radu Crăciun

Radu Crăciun

Consultant vanzari autoturisme

0722319976

radu.craciun@autoklass.ro

Robert Petrea

Robert Petrea

Consultant vanzari Honda

0739936524

robert.petrea@autoklass.ro

Valentin Mirica

Valentin Mirica

Coordonator vânzări Honda

0726758390

valentin.mirica@autoklass.ro

vanzari autoturisme rulate

Adrian Dragomir

Adrian Dragomir

Consultant Vânzări Autovehicule Rulate

+40 723 346163

adrian.dragomir@autoklass.ro

Diana Perju

Diana Perju

Consultant Vânzări Autovehicule Rulate

+40 722 150521

diana.perju@autoklass.ro

Florin Brătășanu

Florin Brătășanu

Consultant Vânzări Autovehicule Rulate

+40 733 060081

florin.bratasanu@autoklass.ro

Alexandru Comsa

Alexandru Comsa

Consultant Vanzari Autovehicule Comerciale

0737553033

alexandru.comsa@autoklass.ro

Gratiel Iordache

Gratiel Iordache

Consultant Vanzari Autovehicule Rulate

+40 732 713481

gratiel.iordache@autoklass.ro

vanzari piese

Cristi Negoiţă

Cristi Negoiţă

Sef Birou Aprovizionare

+40 731 491099

cristian.negoita@autoklass.ro

Mihai Agu

Mihai Agu

Consilier Vanzari Piese de Schimb si Accesorii

+40 726 377026

mihai.agu@autoklass.ro

Servicii

Service autoturisme / comerciale usoare / camioane
Vânzări Autoturisme Noi
Vânzări Autoturisme Rulate
Vânzări Autoturisme rulate Mercedes-Benz Certified
Centru Constatare Daune
Comerciale ușoare
Vezi oferta pe CEL.ro