Coșul este gol.

Nici-o masina nu se află in garaj.

Nici-un accesoriu nu se află la favorit.

  • Romania flagAi nevoie de ajutor?Contacteaza-ne la:
  • Ukraine flagПотрібна допомога?Зв’яжіться з нами:
  • +40 317 133 333

Departamente

management

Dan Şerbănescu

Dan Şerbănescu

Director Sucursală

+40 722 361311

dan.serbanescu@autoklass.ro

Viorel Nedelcu

Viorel Nedelcu

Director Servicii Post Vanzare

+40 725 681918

viorel.nedelcu@autoklass.ro

Eugenia Zoe

Eugenia Zoe

Coordonator Vânzări

+40 731 035708

eugenia.zoe@autoklass.ro

service

Andrei Paduraru

Andrei Paduraru

Consilier Service Tinichigerie-Vopsitorie

+40 727 811472

andrei.paduraru@autoklass.ro

Aurel Mincu

Aurel Mincu

Consilier Service Autoturisme

+40 722 150598

aurel.mincu@autoklass.ro

Leon Dobre

Leon Dobre

Sef Atelier Autoutilitare

+40 724 515042

leon.dobre@autoklass.ro

Liviu Maghiniţă

Liviu Maghiniţă

Sef Atelier Autoturisme

+40 721 211796

liviu.manghinita@autoklass.ro

Romy Radulescu

Romy Radulescu

Consilier Service Autoutilitare

+40 731 495020

romy.radulescu@autoklass.ro

Silviu Galan

Silviu Galan

Consilier Service Autoturisme

+40 735 601100

silviu.galan@autoklass.ro

Steluta Cazan

Steluta Cazan

Sef Atelier Tinichigerie-Vopsitorie

+40 728 334400

steluta.cazan@autoklass.ro

Traian Postu

Traian Postu

Consilier Service Tinichigerie-Vopsitorie

+40 727 811496

traian.postu@autoklass.ro

vanzari autoturisme noi

Alexandru Birladeanu

Alexandru Birladeanu

Consultant Vânzări Autoturisme

+40 733 886033

alexandru.birladeanu@autoklass.ro

Alexandru Comsa

Alexandru Comsa

Consultant Vanzari Autovehicule Comerciale

+40 737 553033

alexandru.comsa@autoklass.ro

Calin Corneliu

Calin Corneliu

Consultant Vânzări Autoturisme

+40 732 713481

corneliu.calin@autoklass.ro

Cristian Marza

Cristian Marza

Consultant Vanzari Honda

+40 724 355983

cristian.marza@autoklass.ro

Robert Petrea

Robert Petrea

Consultant Vanzari Honda

+40 739 936524

robert.petrea@autoklass.ro

Stefan Turuc

Stefan Turuc

Consultant Vânzări Comerciale Usoare

+40 729 618703

stefan.turuc@autoklass.ro

Valentin Mirica

Valentin Mirica

Consultant vanzari Honda

+40 726 758390

valentin.mirica@autoklass.ro

Mircea Oprea

Mircea Oprea

Consultant Vanzari Autoturisme

+40 726 75 8397

mircea.oprea@autoklass.ro

vanzari autoturisme rulate

Adrian Dragomir

Adrian Dragomir

Consultant Vânzări Autovehicule Rulate

+40 723 346163

adrian.dragomir@autoklass.ro

Diana Perju

Diana Perju

Consultant Vânzări Autovehicule Rulate

+40 722 150521

diana.perju@autoklass.ro

Florin Brătășanu

Florin Brătășanu

Consultant Vânzări Autovehicule Rulate

+40 733 060081

florin.bratasanu@autoklass.ro

vanzari piese

Cristi Negoiţă

Cristi Negoiţă

Sef Birou Aprovizionare

+40 731 491099

cristian.negoita@autoklass.ro

Mihai Agu

Mihai Agu

Consilier Vanzari Piese de Schimb si Accesorii

+40 726 377026

mihai.agu@autoklass.ro

Servicii

Service autoturisme / comerciale usoare / camioane
Vânzări Autoturisme Noi
Vânzări Autoturisme Rulate
Vânzări Autoturisme rulate Mercedes-Benz Certified
Centru Constatare Daune
Comerciale ușoare
Vezi oferta pe CEL.ro