Coșul este gol.

Nici-o masina nu se află in garaj.

Nici-un accesoriu nu se află la favorit.

  • Romania flagAi nevoie de ajutor?Contacteaza-ne la:
  • Ukraine flagПотрібна допомога?Зв’яжіться з нами:
  • +40 317 133 333

Serviciul de Autoconstatare Daune

 

Autoklass vine în întâmpinarea nevoilor clienților săi cu un nou serviciu de autoconstatare a daunelor în cazul unor accidente.


Astfel, în orice sucursală a grupului Autoklass, există un expert în evaluarea daunelor auto acoperite de polița CASCO, pentru ca dumneavoastră să nu mai fiți nevoit să vizitați societatea de asigurări. Tot ce trebuie să faceți este să apelați la unul din consultanții noștrii sau la numărul nostru de Call Center la 031 7110701 pentru o programare la cel mai apropiat punct de lucru Autoklass și ne vom ocupa de realizarea și finalizarea dosarului dumneavoastră de daune.

Actele și documentele pe care trebuie să le aveți asupra dumneavoastră la data programării stabilită prin call-center, necesare întocmirii dosarului de daună, sunt:


  • Constatarea amiabilă sau actele de la poliție – în original
  • Certificat de înmatriculare auto (talon)
  • Permis de conducere
  • Polița casco – copie
  • Împuternicire– în original, la dosarele de daună unde proprietarii sunt persoane juridice



Sucursale:


Autoklass Bucuresti Sud

George Zahariea - george.zahariea@autoklass.ro / +40 722 331 436


Autoklass Bucuresti Pipera

Bogdan Crucianu - bogdan.crucianu@autoklass.ro / +40 731 790 325

Sandu Enescu - sandu.enescu@autoklass.ro / +40 724 204 601


Autoklass Bucuresti Chitila

Dan Gutu - dan.gutu@autoklass.ro / +40 730 016 872


Autoklass Constanta

Iulian Manoliu - iulian.manoliu@autoklass.ro / +40 726 719 909

Ionut Berendei - ionut.berendei@autoklass.ro / +40 726 292 229

Bogdan Paninopol - bogdan.paninopol@autoklass.ro / +40 726 292229


Autoklass Ploiesti

Alexandru Dumitru - alexandru.dumitru@autoklass.ro / +40 728 228 869


Autoklass Sibiu

Cristian Murgu - cristian.murgu@autoklass.ro / +40 723 602 715

Mihai Sima - mihai.sima@autoklass.ro / +40 723 602 708


Autoklass Timisoara

Adrian Clenciu - adrian.clenciu@autoklass.ro / +40 739 875 701


CALL CENTER:

+40 317 133 333

AUTOCONSTATAREDAUNE
Citeste si
Vezi oferta pe CEL.ro