Coșul este gol.

Nici-o masina nu se află in garaj.

Nici-un accesoriu nu se află la favorit.

  • Romania flagAi nevoie de ajutor?Contacteaza-ne la:
  • Ukraine flagПотрібна допомога?Зв’яжіться з нами:
  • +40 317 133 333

Departamente

management

Birol Menabil

Birol Menabil

Director Sucursală

+40 723 329213

birol.menabil@autoklass.ro

Catalin Cantaragiu

Catalin Cantaragiu

Director Servicii Post Vanzare

+40 728 291588

catalin.cantaragiu@autoklass.ro

George Şacu

George Şacu

Coordonator Vânzări

+40 731 492372

george.sacu@autoklass.ro

service

Ahile Vera

Ahile Vera

Consilier Service Autoturisme

+40 732 450797

ahile.vera@autoklass.ro

Aurelian Stanescu

Aurelian Stanescu

Consilier Service Autoutilitare

+40 732 450766

aurelian.stanescu@autoklass.ro

Bogdan Paninopol

Bogdan Paninopol

Consilier Service Tinichigerie-Vopsitorie

+40 726 292229

bogdan.paninopol@autoklass.ro

Cozmin Vramulet

Cozmin Vramulet

Consilier Service Autoturisme

+40 732 450796

cozmin.vramulet@autoklass.ro

Ionut Berendei

Ionut Berendei

Consilier Service Tinichigerie-Vopsitorie

+40 723 339152

ionut.berendei@autoklass.ro

Iulian Manoliu

Iulian Manoliu

Şef Atelier Tinichigerie-Vopsitorie

+40 726 719909

iulian.manoliu@autoklass.ro

Marius Doga

Marius Doga

Sef Atelier Autoturisme

+40 723 172053

marius.doga@autoklass.ro

Traian Preoteasa

Traian Preoteasa

Sef Atelier Autoutilitare

+40 729 995338

traian.preoteasa@autoklass.ro

vanzari autoturisme noi

Andrei Iacob

Andrei Iacob

Consultant Vanzari Autoutilitare

+40 737 067594

andrei.iacob@autoklass.ro

Cătălin Moroşanu

Cătălin Moroşanu

Consultant Vânzări Autoturisme

+40 723 329211

catalin.morosanu@autoklass.ro

Daniel Neacsu

Daniel Neacsu

Consultant Vanzari Autoturisme Honda

+40 726 292252

daniel.neacsu@autoklass.ro

Florentin Radu

Florentin Radu

Consultant Vânzări Autoturisme

+40 723 626580

florentin.radu@autoklass.ro

Gabriel Băjenaru

Gabriel Băjenaru

Consultant Vânzări Autoturisme

+40 731 496715

gabriel.bajenaru@autoklass.ro

Narcis Osman

Narcis Osman

Consultant Vânzări Autoturisme

+40 737 067541

narcis.osman@autoklass.ro

Raul Stoian

Raul Stoian

Consultant Vanzari Autovehicule Comerciale Usoare

+40 724 308384

raul.stoian@autoklass.ro

vanzari autoturisme rulate

Cristian Pancisin

Cristian Pancisin

Consultant Vânzări Autovehicule Rulate

+40 723 112824

cristian.pancisin@autoklass.ro

Ferodin Şerpedin

Ferodin Şerpedin

Consultant Vânzări Autovehicule Rulate

+40 724 547456

ferodin.serpedin@autoklass.ro

Iuner Ismail

Iuner Ismail

Consultant Vânzări Autovehicule Rulate

+40 723 112752

iuner.ismail@autoklass.ro

vanzari piese

Bogdan Mihăilă

Bogdan Mihăilă

Sef Birou Aprovizionare

+40 724 308383

bogdan.mihaila@autoklass.ro

Sebastian Rarinca

Sebastian Rarinca

Consilier Vanzari Piese de Schimb si Accesorii

+40 724 220063

sebastian.rarinca@autoklass.ro

Servicii

Service autoturisme / comerciale usoare / camioane
Vânzări Autoturisme Noi
Vânzări Autoturisme Rulate
Vânzări Autoturisme rulate Mercedes-Benz Certified
Centru Constatare Daune
Comerciale ușoare
Vezi oferta pe CEL.ro